• Latvian Open - Final ( Makrlík vs Ekberg )

 • CROSSMINTON

   

  Crossminton v sobě spojuje to nejlepší z tenisu, squashe a badmintonu a díky jedinečným vlastnostem Speederu umožňuje hrát opravdu kdekoliv a kdykoliv - v hale, venku, na trávě, na betonu, nebo na pláži a třeba i v noci (Blackminton). 


  Crossminton je v současné době velice populární sport v ČR, díky výborným vlastnostem speederu ho mohou hrát hráči na rekreační úrovni, ale i na úrovni profesionální. Náš klub se může pyšnit výbornými výsledky v profesionální sféře, kde naši hráči jsou na předních místech světových žebříčků. V kategorii Open máme světového hráče č. 1 Petra Makrlíka ve dvouhře a aktuálně figuruje na 5. místě světového žebříčku ve čtyřhře. V kategorii U12 zakončil sezónu na 1. místě světového žebříčku Matěj Krupička. V kategorii U14 máme zastoupení v podobě Pavla Rady, který je na 4. místě světového žebříčku do 14ti let, Miloše Teichmana, který je aktuálně na 10. místě světového žebříčku. V kategorii U12 dívky máme zastoupení v podobě Zuzky Holešinské, která je na 11. místě světového žebříčku a Terky Hanušové, která je na 13. místě. Dále máme úřadujícího mistra republiky do 23 let Daniela Knoflíčka, který je i vícemistrem ČR v kategorii Open. 

  V našem klubu probíhají pravidelné tréninky Crossmintonové školičky, pod vedením našich nejlepších hráčů a trenérů. Dále jsme velice hrdí na naši základnu hráčů, kteří spadají do kategorii O40 a O50, která tvoří výbornou atmosféru v klubu a starají se na turnajích o naše mladší reprezentanty.

   

  Jsme velice rádi, že každým dnem přibývá počet zájemců o tento sport a našim největším cílem je konání Crossmintonu na Olympijských hrách !

   

 • Blackminton

 • Crossminton